Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /mnt/data/accounts/d/dinandinan/data/www/obrazlasky.cz/system/database/mysql.php on line 6
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/d/dinandinan/data/www/obrazlasky.cz/system/database/mysql.php:6) in /mnt/data/accounts/d/dinandinan/data/www/obrazlasky.cz/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /mnt/data/accounts/d/dinandinan/data/www/obrazlasky.cz/system/database/mysql.php:6) in /mnt/data/accounts/d/dinandinan/data/www/obrazlasky.cz/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/d/dinandinan/data/www/obrazlasky.cz/system/database/mysql.php:6) in /mnt/data/accounts/d/dinandinan/data/www/obrazlasky.cz/index.php on line 181Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /mnt/data/accounts/d/dinandinan/data/www/obrazlasky.cz/system/database/mysql.php:6) in /mnt/data/accounts/d/dinandinan/data/www/obrazlasky.cz/system/library/currency.php on line 45 SOUTEŽE NA FACEBOOKU
Košík je prázdný
Vítejte můžete se přihlásit nebo registrovat.

SOUTEŽE NA FACEBOOKU

Pravidla soutěže 

Podmínky soutěže
1. Soutěže se můžou zůčastnit pouze fanoušci facebookové stránky obrazlasky.cz (takzvaně "To se mi líbí") ještě před uzavřením soutěže. 

2. Soutěží se vždy o předem uvedený produkt.

3. Zúčastnit se můžete každé soutěže pouze jednou.

4. Kdy začíná a kdy končí soutěž, je uvedeno v příspěvku.

5. Pořadatel soutěže má nárok změnit podmínky soutěže.

6. Soutěž není podporována, sponzorována ani spravována společností facebook.
Vyhodnocení soutěže

7. Vyhodnocení soutěže bude uveřejněno v příspěvku.

8. Vyhodnocení bude probíhat náhodným slosováním.

9. Ze soutěže bude vybrán vždy jeden výherce, pokud organizátor neuvede jinak.

10. Po vyhodnocení bude výherce soutěže zveřejněný na faceboookových stránkách obrazlasky.cz.

11. Účastnici soutěže, kteří nebudou respektovat pravidla soutěže., budou ze soutěže vyřazeni.


Doprava výhry

12. Dopravu předmětu hradíme my.

13 Výherce předmětu bude zveřejněn za facebookové stránce obrazlasky.cz a požádan, aby zaslal kontaktní adresu, na kterou bude vyhraná věc odeslána.
Další důležité podmínky soutěže

14. Výherce není oprávněn požadovat namísto výhry peněžní plnění nebo náhradní plnění jiného charakteru.

15. Pořadatel tímto není vůči účastníkům soutěže nijak zavázán a ti nemají nárok na jakákoliv jiná plnění ze strany pořadatele, než jsou uvedena v těchto pravidlech.

16. Výherce soutěže se musí o výhru přihlásit do 14 dní od vyhlášení, v opačném případě je výhra vrácena zpět do prodeje a výherce na výhru již nemá nárok. 

17. Na výhru se nevztahuje 24 měsíční záruka, tudíž zboží nelze reklamovat.

18. Pořadatel se zaručuje, že odešle nezávadné, kvalitní zboží.

 

Back to Top
Loading...
Loading...